Booster - Wzmacniacz zabiegu - Mrs.Highbrow

Booster - Wzmacniacz zabiegu - Mrs.Highbrow

69,00 zł
Brutto 1-2 dni robocze

Pozycja obowiązkowa, jeśli chodzi o zabieg farbowania brwi henną! Wymieszaj Mrs.Highbrow Booster z henną do brwi, a przedłużysz jej trwałość i uzyskasz intensywniejszy kolor.

Produkt wzmacnia również efekt Farbki hybrydowej, Power Stain, laminowania brwi i liftingu rzęs.

Pojemność: 100 ml

Kategoria:

Wsparcie dla Henny

Intensywniejszy kolor i trwalsze efekty, to są zalety Mrs.Highbrow Booster. Absolutny must-have każdej stylistki brwi, która chce, aby klientki jak najdłużej cieszyły się efektem henny. Zmieszaj hennę w proszku z kilkoma kroplami Boosteru, i pozwól magii działać!

Booster: Najlepszy środek oczyszczający

Ale to nie wszystko! Mrs.Highbrow Booster to także doskonały środek oczyszczający przed wykonaniem zabiegu laminacji brwi lub liftingu rzęs i koloryzacji brwi farbką. To mieszanka naturalnych składników, które zapewniają dokładne oczyszczenie i pielęgnację włosów. Dotyczy to zarówno brwi, jak i rzęs.
Podczas gdy zwykły środek do demakijażu często wydaje się wystarczający, Booster usuwa wszystkie drobne tłuszcze i pozostałości. Tak, nawet resztki płynu do demakijażu, a to bardzo ważne przed wykonaniem zabiegu. Dzięki temu aktywne składniki produktów do koloryzacji i liftingu rzęs i brwi działają jeszcze lepiej.

Booster & Brows Henna

  1. Oczyść brwi za pomocą Balsamu Oczyszczającego Skin Prep Lotion
  2. Dodaj kilka kropli Boostera Treatment Enhancer na wacik i przetrzyj brwi. Dobrze je osusz.
  3. Zmieszaj Booster z henną Dyotics: 1 miarka proszku z około 12 kroplami Boostera lub 50:50- połowa ciepłej wody i połowa Boostera na 1 miarkę proszku henny.
  4. Odczekaj około 5-10 minut- w tym czasie mieszanka uzyska odpowiednią konsystencję.

Booster & Brow Lamination

Stosując Booster przed zabiegiem laminowania brwi, aktywne składniki  zawarte w Balsamie liftingującym i Balsamie utrwalającym  mogą lepiej wykonywać swoją pracę. Najpierw oczyść brwi Balsamem Oczyszczającym Skin Prep lotion, następnie nałóż kilka kropel  Mrs.Highbrow Booster na płatek kosmetyczny i oczyść brwi. Dobrze osusz pole zabiegu.

Booster & Lash Elevation

Użyj Boostera do liftingu rzęs, a zobaczysz, że ich uniesienie utrzymuje się jeszcze dłużej. Jeśli dodatkowo  farbujesz rzęsy, produkt sprawi, że kolor będzie jeszcze  bardziej intensywny a to dodatkowo  wzmocni efekt. Jak go używać? Najpierw oczyść rzęsy środkiem do demakijażu oczu a następnie nałóż kilka kropli Boostera na wacik i przetrzyj rzęsy. Dobrze je osusz. 

Opis

Pojemność
100 ml
Skład
Aqua, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Citric Acid

Podobne produkty