Henna do brwi

Dyotics - profesjonalna henna do brwi

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Henna Mrs.Highbrow to najprostszy przepis na piękne brwi i wierną klientelę. Farba do brwi na bazie czystej henny barwi nie tylko włosy, ale i skórę aż do 14 dni, dając efekt prawdziwego tatuażu. Dzięki temu klientki mogą cieszyć się Twoimi pięknymi kreacjami brwi przez bardzo długi czas.

Mocne brwi na wiele tygodni. Oto zaleta Dyotics Brow Henna!

Od profesjonalistów do profesjonalistów

Dyotics Brow Henna została opracowana przez Mrs.Highbrow Amsterdam. Od dwunastu lat nie robimy nic poza woskowaniem, nitkowaniem i farbowaniem brwi w naszym browbarze w Amsterdamie, więc dokładnie wiemy, jak powinien wyglądać dobry produkt do brwi. Krótko mówiąc, nasza henna do brwi jest tworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Naszą podstawową zasadą jest to, że henna do brwi musi być przyjemna w użyciu, ale także klientki muszą móc cieszyć się pięknymi brwiami z henny przez bardzo długi czas. Bo o to oczywiście chodzi!

Efekt tatuażu z henną do brwi Dyotics

Brow Henna to przetworzony produkt na bazie henny indyjskiej. Zielony proszek o silnym zapachu, który pochodzi z suszonych liści Lawsonia Inermis, znanej również jako roślina henna. Ten krzew pochodzi z Afryki Północnej, Indii i innych krajów, a uprawiany krzew henny był używany od około 3500 lat pne. Z kwiatów można wytwarzać perfumy, a z zielonych liści krzewu henny można farbować włosy lub tworzyć piękne ozdoby na skórze.

Szybka praca z henną Dyotics

Do Brow Henna dodano kolorowe pigmenty, aby zapewnić zarówno (chłodne) odcienie brązu, jak i trwałość, jakiej oczekują specjaliści! Gdybyś użyła czystej henny, tak jak do tradycyjnych zdobień z henny, uzyskasz czerwonawo-brązowy odcisk na skórze i pomarańczowo-czerwone brwi. Ponadto czysta henna musi wsiąkać godzinami, aby pozostawić ślad. Natomiast naszą hennę do brwi można usunąć już po 10 do 20 minutach.

6 kolorów - mnóstwo możliwości

Dyotics Brow Henna dostępna jest w sześciu naturalnych odcieniach, od blondu po prawie czarny, pasujących do każdego typu urody. Kolory są dość popielate, z wyjątkiem Hazelnut. Jest to ciepły odcień brązu. Szczególnie polecany dla rudowłosych i każdego, kto lubi bardziej ciepłe brwi.
Ale Dyotics Brow Henna Hazelnut nadaje się również do ocieplenia innych kolorów henny do brwi. Nawiasem mówiąc, możesz łatwo mieszać wszystkie kolory, aby uzyskać pożądany odcień.

Niski koszt - Wysokie marże

Dyotics Brow Henna jest przygotowywana ze zwykłej wody. Dzięki temu produkt nie jest nadmiernie drogi, a nasza henna do brwi to więcej zadowolonych klientów i wyższe marże. Wymieszaj proszek z ciepłą lub gorącą wodą z kranu i odstaw na chwilę. Zapobiega to powstaniu zielonkawej poświaty (henna jest naturalnie zielona) na brwiach i rozwija się w piękny brązowy kolor. 

Słoiczek henny wystarcza aż na 50 zabiegów, czyli jedno farbowanie zrobicsz za mniej niż 3 złote!

6 zasad dla lepszego rezultatu

Aby mieć pewność, że henna brwi Twojej klientki utrzyma się tak długo, jak to możliwe, będzie ona musiała odpowiednio dbać o swoje brwi! Oto czego nie należy robić przez pierwsze 24 godziny po zabiegu henną do brwi Dyotics.

  1. Po zabiegu nie moczyć twarzy, ani brwi! Utrzymuj brwi suche przez co najmniej 24 godziny; jeśli zamierzasz wziąć prysznic, utrzymuj twarz i głowę całkowicie suche.
  2. Jeśli to możliwe, unikaj intensywnych ćwiczeń lub wizyt w saunie, ponieważ pocenie się może mieć negatywny wpływ hennę.
  3. Nie używaj płynu do demakijażu ani płynu do mycia twarzy. Ogólnie rzecz biorąc, używaj jak najmniejszej liczby produktów oczyszczających na brwiach, o ile na skórze nadal jest kolor.
  4. Nie przebywaj w pełnym słońcu, ani w solarium przez pierwsze 24 godziny po zabiegu.
  5. Nie zapomnij o ochronie przeciwsłonecznej! W słoneczne dni, nałóż na brwi krem z wysokim faktorem SPF, dopóki na skórze jest jeszcze henna, bo nie dość, że światło słoneczne powoduje szybsze blaknięcie koloru, to jeszcze może przyczynić się do wystąpienia alergii!
  6. Nie powtarzaj zabiegu zbyt wcześnie. Zawsze należy zachować co najmniej 5-tygodniowy odstęp między zabiegami, aby zapobiec możliwości wystąpienia alergii.