Balsam utrwalający do laminacji brwi - Krok 2 -Mrs. Highbrow

140,00 zł
Brutto 1-2 dni robocze

Pełne, puszyste brwi z  Mrs.Highbrow Brow Lamination. Balsam ​​utrwalający, stosuje się w drugiej fazie procesu laminacji, aby utrwalić nowe pozycje włosków brwi. Ten sam zaufany produkt, teraz w nowym, bardziej luksusowym opakowaniu z wygodnym i ekonomicznym systemem obracania.

Do użytku profesjonalnego

5 ml.

Zachwycające, wyszczotkowane brwi

Stwórz pełne, puszyste brwi w mgnieniu oka dzięki temu rozwiązaniu dla profesjonalistów. Krok 1 - Balsam Liftingujący, Krok 2 - Balsam utrwalający, Krok 3 - Żel odżywczy oraz Klej tworzą najlepszy zestaw do laminowania brwi, który pozwala uzyskać efekt wyszczotkowanych, puszystych  brwi przez 4-6 tygodni.

Korzyści z laminacji brwi

System Brow Lamination od Mrs.Highbrow unosi włoski brwi, dzięki czemu brwi wyglądają naturalnie i pełniej. Odbywa się to w 3 prostych krokach w czasie zaledwie 4 do 8 minut na każdy z nich. Efekt uniesionych brwi - jak po trwałej na włosach - utrzymuje się przez 4-6 tygodni. Najpopularniejszy obecnie zabieg, który musisz mieć w ofercie swojego salonu.

wBrew radzi

 1. Mrs.Highbrow Brow Lamination jest przeznaczony dla profesjonalistów. Zalecamy odbycie kursu przed użyciem. Zobacz ofertę kursów w Akademii wBrew.
 2. o zabiegu laminacji, brwi nabierają nowego puszystego kształtu. Mimo to klientka będzie musiała rano delikatnie wyczesać i układać włoski według swoich upodobań.  Do codziennej stylizacji polecamy Mydełko do brwi Mrs. Highbrow lub Żel do brwi Mrs.Highbrow
 3. Aby utrzymać brwi w dobrej kondycji do pielęgnacji domowej polecamy- Keratin Complex.

Laminacja brwi i ich farbowanie

Farbowanie włosów w tym samym czasie nadaje im jeszcze większego znaczenia. To zapewnia wyjątkowo odważny wygląd, ale wybierz zwykłą farbę do brwi, a nie hennę. Zwykła farba barwi tylko włoski, a nie skórę, dzięki czemu uzyskasz naturalny efekt i nie przesuszysz włosa. Farbowanie stosujesz  po drugim etapie procesu liftingu. Dzięki Kremowi Liftingującemu i Utrwalającemu farba działa bardzo szybko - Pamiętaj o skróceniu czasu trzymania farbki.

Czas pracy balsamów

Krok 1 - Balsam Liftingujący

 • 4 minuty: delikatne włoski
 • 6 minut: normalne włoski
 • 8 minut: twarde włoski
 • 10 minut: bardzo twarde włoski

Krok 2 - Balsam Utrwalający:

 • 6 minut: delikatne włoski
 • 8 minut: normal włoski
 • 10 minut: twarde włoski
 • 12 minut: bardzo twarde włoski

Krok 3 - Żel Odżywczy

 • 1 minuta do wchłonięcia

Opis

Waga
5 g
Skład
Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide 9% (0.45%), Cetheareth-25, Disodium Phosphate, Salicylic Acid, Citronellol, Perfume

Podobne produkty