Pędzel do brwi skośny Pimp My Brows PRO-4

Pędzel do brwi skośny Pimp My Brows PRO-4

25,00 zł
Brutto 1-2 dni robocze

Wszechstronny, precyzyjny pędzel skośny do stylizacji brwi.

Kategoria:

Pimp My Brows to seria rewelacyjnych pędzli do brwi stworzona przez polską firmę Pimp My Lashes. Pędzle zostały zaprojektowany, by spełnić oczekiwania najbardziej kapryśnych stylistek. Wysoka jakość i niska cena, to gwarancja zakochania od pierwszego użycia ❤️

Pimp My Brows PRO–4, skośny pędzel do brwi, który podbije Twoje serce swoją precyzją i wszechstronnością. Stworzony z myślą o spełnieniu Twoich najwyższych oczekiwań, ten pędzel to esencja profesjonalnego makijażu brwi. To wyjątkowy model, inspirowany popularnym modelem hulu p44, poddany tuningowi, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Pędzel jest wyposażony w syntetyczne, ukośnie ścięte włosie, które pozwala na precyzyjne podcieranie oraz farbowanie brwi farbą lub henną. Grubość pędzla stopniowo przechodzi z grubej na cienką, umożliwiając kontrolowaną aplikację produktów.

Dzięki swojemu ukośnemu kształtowi, Pimp My Brows PRO–4 gwarantuje nienaganną aplikację produktów w kremie lub sypkich. Idealny do farbowania brwi, podcierania, a także nakładania farbki lub henny. Solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości.

Ten pędzel to nie tylko narzędzie do brwi! Jego uniwersalny kształt pozwala również na precyzyjne nakładanie eyelinerów na skórę powieki. Idealny do eyelinera, podcierania i farbowania – używaj z formułami pudrowymi, płynnymi lub kremowymi.

Dane techniczne:

  • Włosie: Syntetyczne
  • Całkowita długość pędzla: 18,4 cm
  • Długość włosia: 0,6 cm i 0,4 cm
  • Szerokość włosia: 0,7 cm
  • Trzonek pędzla zdobiony jest metalową złotą skuwką.