Wosk błyszczący niebieski do depilacji - Mrs.Highbrow

83,00 zł
Brutto 1-2 dni robocze

Nowość! Mrs.Highbrow Wosk Błyszczący Niebieski, to idealny wosk do stylizacji brwi. Ten wosk na bazie polimeru usuwa mocny zarost i meszek. Jest bardzo delikatny dla skóry. Idealny dla początkującego specjalisty od brwi.

 • 500 gramów

Kategoria:

Niebieska siła

Mrs.Highbrow Wosk Błyszczący Niebieski, to wosk przeznaczony głównie do brwi. Chwyta zarówno meszek nad brwiami, jak i grubsze włoski pod brwiami. Jest idealny dla początkujących specjalistów, ze względu na dłuższy czas utwardzenia: 5-6 sekund. Jeżeli masz już doświadczenie w pracy z woskiem i lubisz poświęcić więcej czasu aby prawidłowo i z precyzją nałożyć wosk, ten produkt jest także odpowiedni dla Ciebie.

Woskowanie bez pasków

Mrs.Highbrow Wosk Błyszczący Niebieski, to prawdziwy wosk mocy. Depilacja nigdy nie była łatwiejsza! Z niezbędną miłością i uwagą do skóry oraz intensywną mocą do usuwania włosów. Wosk oparty jest na polimerach, co czyni go bardzo elastycznym i pozwala  łatwo usunąć wosk bez jego łamania. Kolejna zaleta: polimery pozwalają nakładać wosk w niskiej temperaturze. 

Nałóż wosk cienkimi warstwami. Użyj małej szpatułki wokół brwi, średniej nad górną wargę i resztę twarzy. Do całego ciała użyj dużej szpatułki.

Odżywczy olejek

Jeśli nie nałożysz wosku Mrs. Highbrow zbyt cienko, wosk nie pęknie. Jeśli jednak na skórze pozostanie trochę wosku, możesz go łatwo usunąć za pomocą Mrs.Highbrow Oil LaLa Wax Assistant. Ten wspaniały olejek można nakładać również przed depilacją woskiem. Olejek tworzy warstwę ochronną, dzięki której wosk nie pozostaje na skórze, a dodatkowo zwiększa się komfort klienta podczas zabiegu (zmniejsza ból). Potrzebujesz tylko trochę, więc Oil Lala Miracle Wax Assistant jest bardzo ekonomiczny w użyciu.

Zalety Niebieskiego wosku

 • Może być nakładany cienkimi warstwami, więc jest ekonomiczy.
 • Ma dłuższy czas utwardzania. Idealnie nadaje się również dla początkujących stylistów.
 • Szczególnie polecany do brwi i reszty twarzy
 • Bez użycia pasków
 • Jest bardzo elastyczny. Nie łamie się

Depilacja Krok po kroku

 1. Przygotuj stanowisko pracy:
  Produkty kosmetyczne i akcesoria: podgrzewacz do wosku, wosk, Get Set Pre Epilation,Żel Cool Down After Epilation, Olejek Oil Lala, patyczki jednorazowe.
  Środki higieniczne: prześcieradło jednorazowe, rękawice jednorazowe, płatki kosmetyczne, chusteczki higieniczne.
 2. Przeprowadź wywiad z klientem – wyklucz przeciwskazania oraz zobacz miejsce poddane zabiegowi depilacji.
 3. Do podgrzewacza wsyp około 2 cm wosku i rozgrzej go do uzyskania płynnej konsystencji.
 4. Umyj i zdezynfekuj ręce. Załóż jednorazowe rękawiczki.
 5. Nałóż Get Set Pre Epilation na wacik kosmetyczny i dokładnie przetrzyj miejsce poddane depilacji. Dokładnie osusz skórę.
 6. Zabezpiecz skórę nakładając cienką warstwę Oil Lala. Dokładnie wmasuj w skórę. Nadmiar usuń chusteczką lub płatkiem kosmetycznym.
 7. Sprawdź temperaturę wosku na nadgarstku.
 8. Wosk nabieraj z podgrzewacza za pomocą drewnianej szpatułki. Wielkość szpatułki dobierz do obszaru poddanemu zabiegowi. Wosk nakładaj szybko i sprawnie, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, lekko dociskając go do skóry. Zakończ w miejscu, gdzie nie występują włosy grubszą warstwą (tzw zakładka).
  Wskazówka: W przypadku krótkich, mocnych włosów wosk może być nakładany w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa.
 9. Uwaga: jeżeli wosku w podgrzewaczu jest więcej niż jest on przeznaczony do jednej klientki, w celu zachowania higieny po każdym nałożeniu wosku, szpatułkę wyrzucamy do kosza i pracujemy na nowej (możemy wykorzystać dwa końce szpatułki).
 10. Wosk pozostaw do zastygnięcia: około 2 sekundy w przypadku wosku Azulenowego i około 5-6 w przypadku Złotego i Błyszczącego niebieskiego. Gdy wosk przestanie kleić się do palców, możesz go usunąć. Podważ jego końcówkę (zakładkę) a następnie napnij skórę pod „plastrem” i szybkim ruchem zerwij wosk w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Kierunek zrywania powinien być przeprowadzany na płasko jak najbliżej powierzchni ciała (nie ciągniemy wosku do góry).
 11. W celu zminimalizowania bólu, uciskamy miejsce gdzie był nałożony wosk.
 12. Po depilacji delikatnie wmasowujemy żel chłodzący Cool Down After Epilation. Pozostawiamy do wchłonięcia.

wBrew radzi

Zawsze ściągaj wosk jednym szybkim ruchem. Pamiętaj aby dobrze naciągnąć skórę. Po depilacji woskiem ale także po nitkowaniu – zawsze używaj produktu uspokajającego, takiego jak Żel Cool Down After Epilation.

Opis

Waga
500 g
Skład
Hydrogenated Polycyclopentadiene, Ethylene/VA Copolymer, Paraffin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Mica, CI77891 (Titanium Dioxide), CI77499 (Iron Oxide), CI 61565, (D&C Green 6), CI 47000 (D&C Yellow 11).

Podobne produkty

Załóż nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło