Laminacja brwi. Co nowego?

przez: wBrew Kategoria: Laminacja

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie wszystkich Nowości które w ostatnim czasie wypuściła na rynek Mrs. Highbrow. Wykorzystaj je w zabiegu laminacji brwi  i przekonaj się o ich skuteczności.

Zabieg laminacji brwi to w dalszym ciągu gorący trend w temacie modnych stylizacji brwi w 2023r.

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie wszystkich Nowości które w ostatnim czasie wypuściła na rynek Mrs. Highbrow. Wykorzystaj je w zabiegu laminacji brwi i przekonaj się o ich skuteczności.


Zestaw Startowy

Zestaw do laminacji brwi w nowej odsłonie.

Te same produkty teraz w nowych, luksusowych opakowaniach + dodatkowo klej, aplikatory, szczoteczki i instrukcja.

Brow Lamination MasterKit

Booster


Booster to mieszanka naturalnych składników, w tym soli. Jest to gruntowny środek czyszczący, który zapewnia optymalną przyczepność produktów, których używasz podczas wykonywania takich usług jak laminacja brwi, lifting rzęs, henna pudrowa.
Stosując Booster przed zabiegiem laminacji brwi, aktywne składniki zawarte w Balsamie liftingującym i Balsamie utrwalającym, mogą lepiej wchłaniać się do brwi.
Najpierw oczyść brwi środkiem czyszczącym np. Balsamem oczyszczający Mrs. Highbrow a następnie nałóż kilka kropel Boostera na płatek kosmetyczny i przetrzyj brwi. Dobrze osusz pole zabiegowe.

IMG_7358 (1) (1).jpg


Silikonowe narzędzie


Nowym produktem, z którym nie tylko pracujesz wydajnie, ale także w sposób zrównoważony, jest Silikonowe narzędzie. Możesz użyć tego narzędzia, aby precyzyjnie zastosować wszystkie produkty do laminowania brwi. Zaletą jest to, że wykonane jest z silikonu. Nie marnujesz produktu, ponieważ produkt nie „wciąga się” w pędzel. Ponadto pracujesz w sposób zrównoważony, ponieważ narzędzia jednorazowe są niepotrzebne!

Silikonowe narzędzie

Keratin Complex


Keratin Complex to luksusowa kuracja która wzmacnia, nawilża, chroni rzęsy i brwi. Sprawia, że włosy stają się gładkie i lśniące.
Keratin Complex może być stosowany zarówno do rzęs jak i brwi. Bardzo wydajny i ekonomiczny dla Ciebie jako przedsiębiorcy. Możesz dodać go jako standardowy element do swoich zabiegów Brow&Lash takich jak laminacja brwi i lifting rzęs i nieznacznie zwiększyć cenę zabiegu.

Jak stosować?
Może być nakładany po kroku 2 podczas zabiegu laminacji brwi lub liftingu rzęs. Nakładaj za pomocą szczoteczki. Jeśli podczas zabiegu używasz farbki, zastosuj Keratin Complex po farbowaniu. Nie zmywaj. Następnie nałóż Krok 3 .

Zaoferuj Keratin Complex
Oprócz tego, że możesz wykorzystać Keratin Complex w swoich zabiegach, możesz również sprzedawać go swoim klientom. Jest to idealny produkt pielęgnacyjny, który zapewnia brwiom i rzęsom niezbędną opiekę. Dzięki temu Twoja klientka może również zadbać o swoje rzęsy/ lub brwi między zabiegami.

keratin-complex.jpg

Efekt laminacji na dłużej

Aby odświeżyć efekt laminacji brwi, Mrs.Highbrow przygotowało dwa bestsellerowe produkty:
Mydełko do brwi i Żel do brwi

Z mydełkiem Mrs. Highbrow możesz stworzyć puszyste brwi w mgnieniu oka.
Za co pokochasz Mydełko Mrs Highbrow?

  • Natychmiastowy efekt WOW aż do 24h
  • Luksusowe, srebrne opakowanie z lusterkiem
  • Elegancka szczoteczka do kompletu
  • Nie ma konieczności użycia z wodą
  • Może być stosowane na sucho i mokro

Mydełko BroFix

Jesteś profesjonalistką? Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Chciałabyś produkty Mrs. Highbrow proponować swoim klientkom do odsprzedaży? Napisz do nas na contact@acoba.pl i zapytaj o specjalne ceny dla gabinetów.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Załóż nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło