Stylizacja brwi mydłem - trend, który nie zanika.

przez: wBrew Kategoria: Make-up

Mrs.Highbrow Brow Fix - nowa, lepsza wersja mydełka do brwi

Wyszczotkowane i „pierzaste”  brwi z NOWYM MYDEŁKIEM Mrs.Highbrow.

 

Mrs.Highbrow Brow Fix, to zaktualizowana wersja poprzedniego mydełka do brwi.  W całym procesie rebrandingu, ten produkt również nie mógł zostać pominięty.

Luksusowe, srebrne opakowanie Brow Fix posiada teraz lusterko, dzięki czemu możesz poprawić swoje brwi w podróży. Ponadto w zestawie znajduje się piękna, elegancka szczoteczka.

Mrs.Highbrow Brow Fix - Mydełko do brwi

Innowacją jest możliwość nakładania mydła bez użycia wody. Mrs.Highbrow opracowało taką formułę, aby od razu nadać odpowiednią strukturę po przesunięciu szczotki po mydle. Jeśli lubisz używać wody i chcesz, aby Brow Fix był nieco bardziej mydlany, możesz oczywiście zrobić to również! Może być stosowany zarówno na sucho, jak i na mokro.

Dzięki Brow Fix możesz błyskawicznie stworzyć najbardziej puszyste brwi. A ponieważ produkt ten nie wymaga użycia wody, jest również bardzo popularny wśród wizażystów.

Jest to również super poręczne rozwiązanie dla Ciebie w salonie. Wystylizuj brwi mydełkiem na zakończenie zabiegu henny, woskowania lub nitkowania.  Twoja klientka, natychmiast zakocha się w tym produkcie i będzie go chciała zakupić.

Mrs.Highbrow Brow Fix - mydełko do brwi

Jak korzystać z Mydełka Mrs. Highbrow?:

  1. Jeżeli robisz makijaż brwi, zrób go przed zastosowaniem mydełka.
  2. Użyj specjalnej szczoteczki dołączonej do zestawu. Nie ma konieczności użycia wody.
  3. Przesuwaj szczoteczkę po mydle okrężnymi ruchami.
  4. Nałóż mydło na brwi. Uważaj aby nakładać tylko na włoski brwiowe a nie na skórę aby uniknąć zmieszania się mydła z innym produktem do makijażu
  5. Wystylizuj włoski w pożądanym kierunku.

 

Brow Fix daje natychmiastowy efekt WOW aż do 24 godzin.

 

Zostań sprzedawcą.

Jesteś profesjonalistą? Chcesz odsprzedawać mydełko Mrs. Highbrow Brow Fix swoim klientom w salonie? Napisz do nas na contact@acoba.pl

Wyślemy Ci ofertę  pakietów na mydełka  Mrs.Highbrow w obniżonych cenach.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Załóż nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło